INBRAIT

O nás

Naše pojetí „Bright your IT“ v sobě nese moderní, nápaditý přístup k IT projektů spolu s dnes tolik žádaným dynamickým přístupem a důrazem k pochopení problémů a potřeb zákazníků. O celý chod společnosti INBRAIT se stará ženský tým s osobitým a profesionálním přístupem. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé úzké specializace pokrývající prakticky kteroukoliv část softwarové dodávky – od konzultací, přes návrh řešení, projektové řízení či analýzu až po samotný vývoj, testing i ostrý provoz.

Přinášíme stabilitu, otevřenost, zkušenost, profesionalitu, spolehlivost, a především inovace v souladu s moderními přístupy a trendy.

Náš tým

Houstecka_INBRAIT_lr
Markéta Houštecká

Celý můj profesní život je spojen s controllingem, obchodem a marketingem. V roce 2019 jsem založila bodyshoppingový start-up INBRAIT, kde se mi práce stala i radostí. Díky skvělému týmu kolegů se mi daří společnost budovat, rozvíjet, plnit stanovené cíle a překonávat nové.

 • říjen 2023
  4leté výročí INBRAIT Rok se za rokem sešel a my si připomínáme vznik společnosti INBRAIT. Tento den nám dává příležitost zamyslet se nad úspěchy, ale také neúspěchy.
 • říjen 2022
  Slavíme 3 roky na českém IT trhu. Letos máme více než 70 aktuálně obsazených IT kolegů na projektech a získali jsme dalších 𝟱 důležitých zákazníků převážně z bankovní oblasti.
 • říjen 2022
  Napsali o nás: TOP CEO ŽENY ČESKA
 • listopad 2021
 • říjen 2021
  Slavíme 2 roky na českém IT trhu. Letos dosáhneme třicetimilionových tržeb.
 • červen 2021
  Spolupracujeme s 11 TOP partnery na českém trhu v oblasti bankovnictví, kapitálových trhů, finančních trhů a pojišťoven.
 • říjen 2020
  9.října 2019 byla založena společnost INBRAIT, s.r.o., jejíž cílem je outsourcing IT specialistů.