INBRAIT

Cena německého hospodářství 2023

INBRAIT byl nominován mezi TOP 3 kandidáty v prvním ročníku soutěže Cena německého hospodářství 2023, která zde vyzdvihuje a oceňuje nejlepší české firmy do 500 zaměstnanců, jež se výrazně podílejí na transformaci českého hospodářství. Tato prestižní akce je pořádána za podpory Spolkového ministerstva hospodářství a ochrany klimatu (BMWK) a pod záštitou ministra průmyslu a obchodu Jozefa Sikely.

V rámci soutěže Cena německého hospodářství byl INBRAIT hodnocen na základě kritéria udržitelný rozvoj lidských zdrojů.  Společnost se zavázala k podpoře genderové diverzity v IT. V oboru, kde ženy nejsou ženy ve velkém zastoupené, INBRAIT aktivně podporuje a zapojuje ženy do této oblasti. Tímto způsobem INBRAIT přispívá nejen k udržitelnému rozvoji lidských zdrojů ve své firmě, ale také k celkovému rozvoji IT.

INBRAIT věří, že zvýšená genderová diverzita v IT přináší nové perspektivy, nápady a inovace do oboru. Tato iniciativa k podpoře žen v IT se stává nedílnou součástí jejich účasti v soutěži. Společnost je hrdá na své aktivity v oblasti rozvoje žen v IT a věří, že tímto způsobem může inspirovat další firmy, aby také přijaly opatření na podporu genderové diverzity a udržitelného rozvoje lidských zdrojů.

Více informací o soutěži Cena německého hospodářství a účastnících, jako je INBRAIT, lze najít na oficiální stránce soutěže: https://tschechien.ahk.de/cz/

INBRAIT gratuluje vítězi soutěže The German Business Award 2023 DR Furniture (https://www.drevodilo.cz/) a s nadšením sleduje, jak se bude vyvíjet oblast udržitelného rozvoje lidských zdrojů. Věříme, že tato soutěž je jedinečnou příležitostí pro sdílení osvědčených postupů a inspirace, které mohou přispět k dalšímu růstu a inovaci na českém trhu.

Přejeme všem účastníkům i vítězům soutěže The German Business Award 2023 mnoho úspěchů na jejich cestě k inovacím a udržitelnému rozvoji lidských zdrojů. Ať už budoucí vítěz bude kdokoli, INBRAIT věří, že tyto hodnotné iniciativy budou mít pozitivní vliv na celou společnost a budou inspirací pro firmy po celém světě, aby se angažovaly ve prospěch inkluzivního pracovního prostředí a rozmanitosti v IT. Naše společnost je odhodlána pokračovat v práci na udržitelném rozvoji lidských zdrojů a podpoře genderové diverzity, a těší se na budoucnost plnou inovací a inspirace.

Informace o všech nominacích se dozvíte i zde: https://tschechien.ahk.de/cz/terminy/slavnostni-predani-ceny-nemeckeho-hospodarstvi-2023