INBRAIT

Certifikace HR Manažer

Dnes více než kdy jindy je profesní růst a rozvoj v oblasti lidských zdrojů klíčovým faktorem pro úspěch jak v korporátním světě, tak i v jiných odvětvích. Jsem nadšená, že mohu sdílet svou zkušenost se získáním certifikace HR manažera. Během procesu získání této certifikace jsem získala hlubší porozumění moderním trendům a postupům v HR. Děkuji paní Šimšové za inspirující kurz. Její zkušenosti jako HR ředitelky v Edenred byly nepostradatelné. 

Společnost INBRAIT mi poskytla vynikající přípravu na certifikační zkoušku. Dalším důležitým prvkem byla praktická zkušenost, kdy mi INBRAIT umožnil pracovat na reálných HR projektech pod vedením zkušených mentorů (paní ředitelky Houštecké). Díky této přípravě jsem se cítila sebejistě a dobře připravena. Nyní, jako držitelka Laba certifikace HR manažera, mám možnost se zapojit do důležitých projektů. Tato certifikace mi také otevřela dveře k větší odpovědnosti a rozvoji kariéry v rámci INBRAIT.

Celý proces získání certifikace HR manažera byl náročný, ale stál za to. Můj profesní růst a moje schopnosti v oblasti HR se výrazně rozvinuly, a jsem vděčná INBRAIT za podporu a příležitost.