INBRAIT

Recruitment Academy Awards 2023

Naše společnost se účastnila prestižní akce Recruitment Academy Awards 2023. Jedná se o prestižní soutěž, kde je oceněna kvalita práce v recruitmentu a HR náboru. 

https://www.hrmixer.cz/recruitmentacademy/778-v-8-rocniku-ra-awards-soutezil-rekordni-pocet-firem-oceneni-recruiter-roku-bylo-poprve-udeleno-pro-cesko-i-slovensko

Soutěžili převážně velcí hráči z českého a slovenského trhu, ale zúčastnilo se i pár společností s malým počtem zaměstnanců a s malým budgetem. Konkurence byla obrovská a věděli jsme, že máme jen mizivou šanci zvítězit. Ocenění probíhalo v 7 kategoriích, kde se INBRAIT účastnil v kategorii „Pracovní inzerát roku“ a „Kariérní stránky roku“.


Během galavečera se pak ukázalo, že vybraní kandidáti do užšího kola byli opravdu velcí hráči, a i když byly zařazené i společnosti s menším rozpočtem a menším počtem zaměstnanců, bylo hned jasné, že zde nemáme šanci zvítězit. Avšak vidět jejich práci bylo obohacující, motivující a inspirující. Za nás byl nejlepší z vítězů Effectix.com, který zaujal jak svým vtipným HR videem, kde si umí udělat srandu a nikoho tím neurazí https://youtu.be/F97i0YnSo3g. Evidentně stejný názor mělo mnoho dalších účastníků galavečera, a proto vyhráli v kategorii PEOPLE’S CHOICE. Dále nás zaujali i v kategorii Edenred WELLBEING AWARD, kde měli hezky popsáno, jaké aktivity nejen pro své zaměstnance dělají.


Moc pěkné náborové video má i společnost Pepperl+Fuchs Trutnov  https://www.youtube.com/watch?v=1Wv57YaicUE. Ostatní účastníci odvedli rovněž moc pěknou práci, ale za nás jsou tyto dvě společnosti nejlepší.


Vyhlášení vítězů proběhlo 20. dubna 2023 v prostorách Jatka78 v Praze.


Ačkoliv jsme nevyhráli, moc děkujeme organizátorům https://raawards.cz/ za možnost přihlásit se, soutěžit a inspirovat se.


Těšíme se na příští rok a věříme, že naší práci ještě více zdokonalíme nejen kvůli soutěži, ale i kvůli inspirativním vítězům, ale i pro naše kandidáty a současné kolegy.