INBRAIT

 

4. leté výročí INBRAIT

Rok se za rokem sešel a my si připomínáme vznik společnosti INBRAIT. Tento den nám dává příležitost zamyslet se nad úspěchy, ale také neúspěchy.

INBRAIT si zakládá na budování silných a dlouhodobých vztahů se svými klienty, ale i s našimi kolegy. Důkladně se snažíme porozumět jejich potřebám, cílům a firemní kultuře. Spolupráce s INBRAITem je založena na důvěře, transparentnosti a otevřené komunikaci, což přináší efektivní a kvalitní výsledky.

Během těchto čtyř let společnost INBRAIT pomáhala firmám najít správné talenty a vytvářela dlouhodobé vztahy se zákazníky. Do dnešního dne jsme usadili 80 IT profesionálů a získali 15 významných klientů.

Jsme plni očekávání, jaké další úspěchy a příležitosti přinese další roky pro společnost INBRAIT v době ekonomické krize, která se doufáme v příštím roce zmírní a její dopady již nebudou tak enormní.

Na závěr bychom rádi vyjádřili upřímné poděkování všem lidem, kteří přispěli k čtyřem úspěšným letům společnosti INBRAIT. Vaše oddanost, profesionalita a vášeň jsou pilíři našeho úspěchu a posouvají nás vpřed každým dnem.

 A konečně, děkujeme všem zaměstnancům INBRAITu a dalším kolegům z mateřské společnosti, protože každý z vás přináší do naší společnosti jedinečnou hodnotu. Vaše tvrdá práce je klíčem k našemu společnému úspěchu.

Těšíme se na další roky spolupráce a úspěchů.
Děkujeme vám všem!
S přátelským pozdravem,
Tým INBRAIT